ترنم

اولین نمایشگاه هنرمند عکاس آقای حسن الماسی در نگارخانه اشراق قم

http://s2.picofile.com/file/7351616769/IMG_4031_copy.jpg


اولین نمایشگاه هنرمند عکاس آقای حسن الماسی در نگارخانه اشراق قم در حال برگزاری است .

در متن ابتدای قاب این نمایشگاه آمده است :

حسن الماسی هستم متولد 1361 قم . تحصیلاتم کارشناسی حوزوی هست و حدود ده ساله که عکاسی رو شروع کردم . ده ساله دارم شروع  می کنم هم چنان.

اولین دوربینم یه  براون  نگاتیوی بود . خریدمش صد تومن . یه سال باهاش عکس گرفتم و فروختمش صد تومن . وقتی ازدواج کردم پولایی که تو عروسی به عنوان هدیه بهمون دادن رو جمع کردیم  و باهاش یه دوربین دیجیتال کامپکت خریدیم . پنج شش  سال هم با اون کار کردم . بعد از هفت  هشت سال عکاسی دیگه  وقت این بود پا به دنیای  اس  ال  ار  بذارم خوب این کار رو کردم و الان دو سالی هست که دوربین فعلیم رو که یه هفت دی  هست دارم . نه رشته تحصیلیم عکاسی بوده و نه تا به حال یک کلاس عکاسی شرکت کردم . هر چی بوده عشق بوده و عشق  و البته تلاش . بشتر از زمانی که صرف عکس کردم . توی اینترنت دنبال مطالب آموزشی و تخصصی عکاسی بودم .

در این نمایشگاه چهل  قطعه عکس سیاه و سفید و رنگی در اندازه 50 در  70  در موضوعات پرتره   طبیعت  و مستند اجتماعی به نمایش در آمده است .

علاقه مندان می توانند به مدت  دو هفته از تاریخ  21 فروردین ماه تا 5 اردیبهشت ماه  1391 از این نمایشگاه در نگارستان اشراق بازدید نمایند.

ساعات بازدید :  9 تا 13     17 تا 21      مکان نگارستان  قم   خیابان صفاییه نگارستان اشراق

تهیه خبر : حجت الله عطایی

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :